Vízilabda: a Honvéddal csapott össze a Honvéd

Nem sikerült jól a Budapesti Honvéd SE-Érd korosztályos csapatainak hétvégéje, a serdülők a Honvéd Utánpótlás Vízilabda Klubtól, a 2006-osok az YBL Waterpolo Clubtól kaptak ki.

A Honvéd nem bírt a Honvéddal. A Budapesti Serdülő Bajnokság rájátszásának A-csoportjában, a harmadik fordulóban a Budapesti Honvéd SE érdi szakosztálya a Honvéd Utánpótlás Vízilabda Klubbal (HUVK SE) csapott össze a Hajós Alfréd uszodában. A meccset kiválóan kezdte a HUVK, amely az első negyedben ötgólos előnyt épített ki. A második játékrész jobban sikerült az érdieknek, hiszen Magyar Kristóf és Horváth Gergely is eredményes volt, de a nagyszünet után eldöntötte a meccset a HUVK, amely végül 13–3-ra győzött.

A 2006-os korosztály gyermekbajnokságában az ÉRD Aréna adott otthont a rájátszás C-csoportjának negyedik fordulójának. A játéknap nyitányaként a Balaton VK 16–10-re verte a Győri VSE-t, ezután a Fehérvár VSE 9–3-ra múlta felül a Polo SC-t.

A BHSE-Érd pedig az Ybl WPC-vel vívott meg. A meccs eleje jól sikerült mindkét csapatnak, hiszen öt perc után 2–2 volt az állás, de ezután az YBL egy kilencgólos szériával 11–2-re húzott meg. A folytatásban nem tudtak zárkózni Vargáné Gazdag Erika tanítványai, akik végül 18–6-os vereséget szenvedtek.

A játéknap utolsó meccsén az FTC II 9–2-es vereséget szenvedett a KÓPÉ ÚVSE-től.

Budapesti Serdülő Bajnokság, Rájátszás, A-csoport, 3. forduló, Hajós Alfréd uszoda, Margitsziget
Budapesti Honvéd SE-Érd–HUVK SE 3–13 (0–5, 2–1, 0–5, 1–2)
A BHSE-Érd gólszerzői: Horváth Gergely, Rózsa Csanád, Magyar Kristóf 1-1

Markovits Kálmán Gyermekbajnokság, 2006, Rájátszás, C-csoport, 4. forduló, ÉRD Aréna
Balaton VK–Győri VSE 16–10 (4–5, 2–0, 6–2, 4–3)
Polo SC–Fehérvár VSE 3–9 (1–0, 0–3, 0–3, 2–3)
YBL WPC–Budapesti Honvéd SE-Érd 18–6 (5–2, 4–0, 2–1, 7–3)
A BHSE-Érd gólszerzői: Szakács Péter 2, Bereczki Erik, Bánhidi Bíborka, Nagy Gréta, Farkas Szilárd 1-1
FTC-Telekom II–Kópé ÚVSE 2–9 (0–4, 0–2, 0–1, 2–2)