Mi köze Karinthynak az érdi Duna-parthoz? Túlszaporodtak-e a hódok Érden? Mi az a kardioösvény? Ezekre is választ kaphattunk egy hétvégi szigettúrán.
- info@erdmost.hu
Nemrégiben volt az elhízás világnapja, mi, magyarok pedig sajnos a legújabb felmérés szerint Európában első helyen, világviszonylatban pedig a 4. helyen állunk a legelhízottabb országok listáján. Hogy miért alakulhatott ez így, milyen negatív hatásai lehetnek az elhízásnak az egészségünkre, erről faggatta az Érd FM 101.3 dr. Halmy Esztert, a Magyar Elhízástudományi Társaság elnökét.
Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!
HIRDETÉS
További cikkeink
Érdemes figyelni az ünnepi időszak miatti változásokra.
A Ragyogj kéken, sétálj Érden programon koncertek, családi programok várnak minden érintettet és érdeklődőt.
További cikkeink
A szakemberek az NMP nevű magzatkárosító oldószer jelenlétét keresik a talajvízben.
Az állatok kétségbeesetten szaladgáltak az üres medence körül április elsején.
Több helyszínen is forgalomkorlátozásokra kell számítani Érden különböző városüzemeltetési és közműépítési munkák miatt.
Szegény állat értesüléseink szerint nem élte túl a zuhanást.
Az áprilisi Speedmarathon keretében a települések lakói dönthetnek arról, hol mérjenek a rendőrök.
Az érdi Lázárinfón Lázár János Kardosné Gyurkó Katával, a FIDESZ-KDNP helyi jelöltjével az oldalán