Az érdi áldozatokra emlékezett a város az ófalusi zsidó temetőben.
Május 9-én hivatalosan is átadták a Klímapark megújult részét a Darukezelő utcában.
Közel négyszázan maradnak áram nélkül Ó- és Újfaluban, illetve Tisztviselőtelepen.
Az autista gyerekek ingyenes táboroztatásához szükséges összegnek csak egy töredéke gyűlt össze.
Az Érdi Rendőrkapitányság állománygyűlésen számolt be a tavalyi év eredményeiről a Polgárok Házában.
A történetnek sajnos nem lett jó vége, megrázó képsorok is megörökítik az állat menekülését.
Érd is csatlakozik a Vágatlan Május kezdeményezéshez.
Az útfelújítás mellett kertészeti munkákat is végeznek az Érdi Városgazda munkatársai.
Megszűnik a vízzel feltölthető árokrendszer, az árkot betemetik, helyére új játékok, homokozó és előre nevelt fák kerülnek.
Több százezres bírságot kapott a tulajdonos.