Az Érdi Rendőrkapitányság állománygyűlésen számolt be a tavalyi év eredményeiről a Polgárok Házában.
A történetnek sajnos nem lett jó vége, megrázó képsorok is megörökítik az állat menekülését.
Érd is csatlakozik a Vágatlan Május kezdeményezéshez.
Az útfelújítás mellett kertészeti munkákat is végeznek az Érdi Városgazda munkatársai.
Megszűnik a vízzel feltölthető árokrendszer, az árkot betemetik, helyére új játékok, homokozó és előre nevelt fák kerülnek.
Burkolatérdesítés miatt lassulásra kell számítani az autópálya érdi szakaszán.
Több százezres bírságot kapott a tulajdonos.
Lokit gyászolja Érd, egymásnak estek a kommentelők az elütött husky ügyében.
A felvonó ugyan használható, de így is félmilliós anyagi kárt okoztak az elkövetők.
A Delta NB II-es röplabdázói a PTE-PEAC elleni második mérkőzésről is üres kézzel távoztak.