Az erősen kiszáradt állatot az Érdi Civil Állatmentők gondozzák, orvosi segítséggel.
A szociális intézmények megnyitották kapuikat a kánikulában szenvedők és társállataik előtt.
Az első nyári hőhullám különösen veszélyes, fokozottan figyeljünk az utcán élőkre, gyerekekre, idősekre es betegekre.
Ősszel nyit az Érd-Dem Memória Pont, de a közösségi oldala már aktív, érdemes böngészni a demenciával kapcsolatos tartalmakat.
Születésnapi ünnepségükön átadták a klub díjait is.
A város közösségi közlekedésének jövőjéről vitázott a közgyűlés.
A Nyitott kertek program keretében a Lelkem kertjében jártunk.
A képviselő-testületi ülésen oklevelet kaptak a helyi értékekért munkálkodók.
Az ÉTV tájékoztatása szerint előreláthatóan 19 óráig vízkorlátozás és vízhiány lehet a környéken.
Csengeri Attila képviselő nyílt fórumot tart szerda délután, ahol szó lesz arról is, hogyan lehet hathatósan segíteni az utcán élőkön.