NB II-es röplabdázóink Egerben diadalmaskodtak, így a bajnokság 11. helyén zárták a szezont.
Csákvári és bodajki győzelem született a Balázs Dénes Magyar Felfedezők Verseny Kárpát-medencei nagydöntőjében.
A cél egy hosszú távon is fenntartható, lehetőség szerint vegyszermentes szúnyoggyérítési metódus kialakítása.
Kiemelt szerepet kapott a franciaországi munkakultúra és az európai kapcsolatok fejlesztése is.
A megszerzett három bajnoki ponttal egy helyet léptek előre a tabellán a zöld-fehérek, így a hetedik helyről vágnak neki az utolsó fordulónak.
Az érdi rendőrök az állampolgárok segítségét kérik az elkövetők azonosításához.
Május 18-án és 19-én éjjel karbantartják az aluljáró világítását.
A zongorák titokzatos belső világába nyerhetnek betekintést azok, akik május 21-én ellátogatnak az Érdi Galériába.
Az önkormányzat célja, hogy a lakosság ne csak megismerje az átállás okait és következményeit, hanem aktív szereplőjévé is váljon a szúnyogok elleni védekezésnek.
NB I/B-s kézilabdázóink egy végletekig kiélezett mérkőzésen szorongatták meg a Békéscsabát.