Megkezdte a felkészülést a klub NB III-as csapata, az is kiderült, hogy kik ellen lépnek pályára a nyáron.
Címkék: Érdi VSE
Az Érdi VSE U11-es csapata Ausztriában egy húszcsapatos nemzetközi tornán lépett pályára.
A horvátországi Crikvenicában három korcsoport is képviselte magát a rangos labdarúgótornán.
Az Érdi VSE hagyományteremtő szándékkal hívja életre a programot, amelyre már várják a csapatok nevezéseit.
A klub elégedett a szakember munkájával, így a következő szezonban is folytatódhat a közös munka.
Eredményes idényt tudhat maga mögött az Érdi VSE sakkszakosztálya.
Három szervezet kap 5-20 millió forint működési támogatást az önkormányzattól.
A Majosi SE otthonában ért véget a szezon, amelyet végül a hetedik helyen zárt az Érdi VSE.
A megszerzett három bajnoki ponttal egy helyet léptek előre a tabellán a zöld-fehérek, így a hetedik helyről vágnak neki az utolsó fordulónak.
Az érdi labdarúgók az NB III-as bajnokság legutóbbi játéknapján a BFC Siófok otthonában léptek pályára.