Minden hír
2-0-ás győzelmet aratott az Érdi VSE a labdarúgó NB III Nyugati csoportjának ötödik fordulójában.
Átláthatatlan, valószínűtlen méretű, titokzatos – ilyennek látta a gyermekkori Érdet Kemény István, aki először nyilatkozott lapunknak.
Az augusztus 22-re tervezett munkák miatt forgalomkorlátozások lehetnek a város számos pontján.
Érdi Sport Díj adományozható a város érdekében kifejtett kiemelkedő sportmunkáért, vagy nemzetközi sport teljesítményért azoknak a személyeknek, vagy csapatoknak, akik a mérhető teljesítmény mellett magatartásukkal is példaként állíthatók a város közössége elé.
Az Év Családja Díj annak az Érden élő családnak adományozható, amelynek tagjai mindennapi életükkel, munkálkodásukkal, gyermekeik nevelésével, taníttatásával, családtagjaik gondozásával, közéleti szerepvállalásukkal is példaként állíthatók a város közössége elé.
Érdi Közszolgálati Díj adományozható azoknak a személyeknek és közösségeknek, akik a város közéletében köztisztviselői, vagy közalkalmazotti szolgálatában hosszú időn át kiemelkedő munkát végeztek.
Szent István-napján adták át Érden a városi kitüntetéseket a Magyar Földrajzi Múzeum kertjében. Érd Egészségügyéért Díjat kapott Dr. Jánosi Mihály házi gyermekorvos.
Szent István-napján adták át Érden a városi kitüntetéseket a Magyar Földrajzi Múzeum kertjében. A közgyűlés az Érd Közneveléséért Díjat idén három kiváló pedagógusnak ítélte oda. Agócs Erikának, a Harkály Tagóvoda vezetőjének, Szijártóné Somogyi Mónikának, az Érdligeti Általános Iskola vezetőjének és Versits Líviának az Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium tanárának.
A magyar nemzet egyik legnagyobb ünnepe augusztus 20-a. Az államalapítás ünnepén, Szent István napja alkalmából városi ünnepséget rendeztek a Magyar Földrajzi Múzeum kertjében. Az eseményen megáldották az új kenyeret és átadták a városi kitüntetéseket is.
Szombatra virradóan hidegfront érte el az országot, a hullámzó zivatarrendszer miatt pedig gyakorlatilag kiszámíthatatlan, hol és mennyit fog esni, emiatt az ÉrdNyugat Egyesület lemondta a Parkvárosi Parádé délutáni programjait.
Élőben kapcsoljuk a Magyar Földrajzi Múzeum kertjét!
Augusztus 20-a alkalmából Magyar Arany Érdemkereszt kitüntetésben részesült Gidófalvy Attila zenész, zeneszerző, a Beatrice alapító tagja, a Karthago zenekar billentyűse és a Lord együttes volt tagja; az Érd FM 101.3 műsorvezetője.
Augusztus 20-án 24 órás orvosi és fogászati ügyelet működik Érden, és a központi gyógyszertár lesz ügyeletes.
Régi és új repülőgépek, légi- és földi bemutatók, kiállítások és gyermekprogramok várják a repülés szerelmeseit augusztus 21-én.
A Budapesti Közlekedési Központ a kötöttpályás közlekedési eszközök, elsősorban a metrók igénybevételét javasolja.
Sífutás, úszás, labdarúgás és röplabda. Ezek a témák várják Önöket az Érd FM 101.3 hétvégi sportműsorában, a Playoff-ban.
Nogula Tamás alezredes az iskolaőrök, a határvadászok és a rendőrök toborzásához kért támogatást hat érdi nemzetiségi önkormányzat vezetőjétől.
A nagy erejű szélvihar veszélyeztetheti az augusztus 20-iki budapesti tűzijátékot is.
Magyarország Tortája és a Magyarország Cukormentes Tortája már mától kapható.
Az égből visszahullott, kipukkadt lufik nem csak környezetszennyezőek, de az állatokra is veszélyt jelentenek - adta hírül az Érdi Újság.
Az Érdligeti iskola az elmúlt tanévet 4,4-es átlaggal zárta, 175 kisdiák kitűnő bizonyítványt vihettek haza.
Az államalapítás ünnepén Érden számtalan esemény, rendezvény, műsor várja a látogatókat.
Mutatjuk, hogy az ünnepi hétvégén melyik üzlet mikor tart nyitva.
Az Érdi Újság szerkesztősége kéréssel fordult a város lakóihoz: akadályozzuk meg közös erővel a rongálást.
A legtöbb településen 30-40 százalékos az áremelkedés a tavalyi átlagárhoz képest - olvasható az Otthon Centrum elemzésében.
A szüret idején egyre nagyobb a mustgáz veszélye - figyelmeztet az Országos Katasztrófavédelem.
Az idegenben rendezett visszavágón 27-24-ere nyertek a lányaink.
Aki valamiért lemaradt a jelentkezéssel, a pótfelvételi időpontjaiban még jó eséllyel beiratkozhat.
Az utolsó akadály is elhárult, ősszel kezdődhet a veszélyes érdi kereszteződés átépítése.
Pénteken hidegfront érkezik hazánkba, lesznek helyek, ahol 50-60 milliméter csapadék is eshet.
Érden több helyszínen is zajlik útjavítás, kaszálás, illetve közműépítési munka.
A hazai pályán, emberhátrányban küzdő focicsapatunk 2–1-es vereséget szenvedett a Kaposvár ellen.
Minden gondolkodó ember felismerte már, hogy a fák jelentősége óriási a klímaválság hatásainak enyhítésére.
Vízért kiáltanak ma erdők, rétek, szántók, kertek, gyümölcsösök, de még a városok is.
Miközben vége felé jár Tárnokon az utak nyárra tervezett portalanítása, aszfaltozása, a település vezetői aggódva várják a jövőt.
Útjavítás, fűnyírás közműépítés - ezeket a munkákat végzik szerdán az Érdi Közterület-fenntartó Intézmény munkatársai. A munkálatok forgalomkorlátozással járhatnak.