Tartalom ikonok: Videó

Két osztály hetvenkét diákjára kezdte meg a búcsút iskolájától a Gárdonyi gimnázium szalagavatóján. Későbbi időpontban, átalakított programmal, a járványügyi szabályok betartásával, de legalább ünnepelhettek a diákok, akik idén is két tánccal készültek: a hagyományos keringővel és az osztálytánccal.
Kedden Lehoczki Zsuzsanna muzeológus, helytörténész tartott előadást a Magyar Földrajzi Múzeumban „A pestistől a COVID-ig” címmel.Lehoczki Zsuzsanna előadásában a legpusztítóbb járványokat mutatta be, így a pestist, a kolerát, a spanyolnáthát vagy a TBC-t, de szó esett a COVID-19-ről is.