A képviselő-testületi ülésen oklevelet kaptak a helyi értékekért munkálkodók.
Többszáz adag székelykáposzta a rászorulóknak
Többszáz adag székelykáposzta készült a rászorulóknak vasárnap a Topoly utcai katolikus templom kertjében. A melegételből a hajléktalanszálló lakóinak is jutott. Március végéig minden vasárnap főznek majd a különböző egyházak és az önkéntesek, de konzervekkel is segítik a nehéz helyzetben lévőket.
Kapcsolódó cikkeink
Mit tehetünk mi magunk azért, hogy kevesebb legyen a szúnyog a környezetünkben. Erre az égető kérdésre próbálunk válaszolni mindenféle praktikus ötletekkel most következő kisfilmünkkel.
Egy roncsautó kezd kizöldülni az érdligeti vasútállomásnál.
További cikkeink
A szociális intézmények megnyitották kapuikat a kánikulában szenvedők és társállataik előtt.
Pályázati felhívás Érd, Mühlgang utca 2. szám alatti önkormányzat tulajdonában álló ingatlan értékesítésére.
Szombaton a megtöltött zöldzsákokat és a kötegelt gallyakat is elszállítják az ÉTH munkatársai.
Ősszel nyit az Érd-Dem Memória Pont, de a közösségi oldala már aktív, érdemes böngészni
A június 20-án, szombaton induló és augusztus végéig tartó időszakban bővülnek az eljutási lehetőségek