Tartalom ikonok: Videó

Az Érdi Szociális Gondozó Központ Topoly utcai intézményében szállásolják el azokat az ukrán menekülteket, akik a háborúban elhagyni kényszerülnek otthonaikat. Natalia Shevchenko lányával, unokájával és a kutyájukkal autóval menekült el Kijevből. 14 órát vártak a határnál, hogy átjuthassanak.
Télűző hangoskodást szervezett az Érdnyugat Egyesület vasárnap kora este a Bem tér és a Fundoklia tér között. A beöltözött kicsik és nagyok dobbal, énekkel és kereplőkkel intettek búcsút a leghidegebb téli hónapoknak. A résztvevőket teával és fánkkal vendégelte meg az egyesület egy Fundoklia téren.
Ezen a hétvégén is folytatódott az érdi ételosztás, amelynek során az érdi egyházak segítenek a rászorulóknak melegételhez jutni. Most vasárnap az Érdi Adventista Gyülekezet főzött, akik 330 adag tésztaételt, kenyeret és süteményt készítettek a nehezebb körülmények között élő városlakóknak.