Tartalom ikonok: Videó

55 éves érettségi találkozóját ünnepelte a Vörösmarty (akkor még Érdi) Gimnázium 1962-1966-os B osztálya. A 20 diák és osztályfőnökük nemcsak az emlékeket, hanem a felelések hangulatát is felidézte, az osztálynapló segítségével. Az Érdi Televíziónak meséltek arról is, hogy költöztek be az épületbe.
Negyedik alkalommal rendeztek modellbörzét Érden szombat délelőtt. Az ország egész területéről érkeztek érdeklődők, sőt, kereskedők és kiállítók jöttek Szlovákiából és Romániából is. Gazdára lelhettek régi, valamint felújított és teljesen új kisautók is, és igazi kuriózumokkal is találkozhattunk.