Tartalom flag-ek: Top

Az elmúlt években bizonyára sokan követték figyelemmel a Noel-tanya mindennapjait: a nyitást, a körülötte kialakult bizonytalanságot, majd a kényszerű bezárást. Úgy tűnt, a tulajdonosok végleg feladják az álmaikat, azonban májusban minden nehézség ellenére újra nyit a tanya, igaz Pusztazámoron.
Érdi szervezet gyűjt karácsonyi ajándékot a rászoruló gyermekeknek, csatlakozva a Baptista Szeretetszolgálat cipősdoboz-akciójához. A Városunk Érdekében Dolgozunk (V.É.D.) egyesület irodájában december 18-áig lehet leadni az ajándékokat, amelyeket a szervezet juttat el 19-én a szeretetszolgálathoz.
Márciusban tűz ütött ki egy érdligeti családi házban.Az édesanya életét vesztette, 4 gyermeke és férje rokonokhoz költözött. Nagyon sok segítséget kaptak ahhoz, hogy életüket folytatni tudják. Amire még biztosan szükségük lesz, az az építőanyag, hogy ismét lakhatóvá tehessék a részben romos épületet