Author: info@erdmost.hu

Az idei év utolsó Ökofilmklubjában december 1-jén, szombaton 18:30-tól az Oscar-díjas Mindenki című magyar rövidfilmmel és egy valóban mindenkit érdeklő témával készülnek a szervezők. Az oktatás 21. századi kihívásairól, a Z generáció motivációs lehetőségeiről Nahalka István oktatáskutatóval, egyetemi óraadó tanárral lehet majd beszélgetni a vetítés után a Parkvárosi Közösségi Házban.
Eddig kicsivel több mint 1 millió forint gyűlt össze a Fészek jótékonysági futáson. Október 4-éig azonban még van idő csatlakozni a kezdeményezéshez, hogy összejöjjön az az eredetileg kitűzött 1millió 800 ezer forint, amivel fedezni tudnák a gyermekotthon lakóinak féléves étkezési költségeit.