Fiatal alkotók képeiből nyílt kiállítás a Parkvárosi Közösségi Házban.
A Városgazda csütörtökön két területen is kaszálja az aljnövényzetet, forgalomkorlátozásra számíthatunk.
Hamarosan befejeződik az érdi mentőállomás belső festése, széles körű támogatással, a Kós diákjainak közreműködésével.
Helytörténeti sétát szerveznek az alapító kereszthez, örömmel látják a csatlakozókat május 1-jén.
A birkózás mellett a szumóban is remekeltek az Érdi Spartacus versenyzői: 15 arannyal, 13 ezüsttel és 4 bronzzal zárták az év utolsó hazai versenyét.
Az Érdi kincseink csapatverseny döntőjén igen szokatlan, de annál izgalmasabb feladatokkal találkozhattak a tanulók.
Az alapítvány pódiumestjén fontos bejelentéseket hallhattunk.
Mindent megtudhattunk, amit a palántázásról, vetésről és növénygondozásról érdemes.
Április 21-én volt a bölcsődék napja, amit Érden is méltóképp ünnepeltek.
Érdi kertbarátok tanították a VMG-s diákokat a permakultúrás növénytermesztésre.