Születésnapi ünnepségükön átadták a klub díjait is.
Összesen két arany-, négy ezüst- és két bronzéremmel zárták a felnőtt és a veterán országos bajnokságot az Érdi Spartacus sportolói.
A város közösségi közlekedésének jövőjéről vitázott a közgyűlés.
A Nyitott kertek program keretében a Lelkem kertjében jártunk.
A következő egy év során a kezeléseket szakszerűen, folyamatosan monitorozva végzik a szakemberek.
A képviselő-testületi ülésen oklevelet kaptak a helyi értékekért munkálkodók.
A horvátországi Crikvenicában három korcsoport is képviselte magát a rangos labdarúgótornán.
Egy roncsautó kezd kizöldülni az érdligeti vasútállomásnál.
Június 20-án, szombaton az országos programsorozat keretében a Magyar Földrajzi Múzeum is különleges estével várja az érdeklődőket.
A Zöld Fórumon a város fenntarthatósági és klímavédelmi törekvései kerültek a középpontba.