Másodízben rendez húsvéti mulatságot a legkisebbeknek a Szepes.
Különlegességekkel, meglepetésekkel és egy jótékonysági akcióval készülnek a szervezők.
A beteg, idős házaspár holnaputánig tudja fűteni a kis albérletet.
Lezárult a nyomozás, vádemelési javaslattal kerültek az iratok az Érdi Járási Ügyészséghez.
Újabb állomásához érkezik a Települési Környezetvédelmi Program.
A hagyomány folytatódik. Idén először tartották meg a Magyarok Érdi Vásárát.
Tíz év alatt lépésről lépésre váltotta valóra álmait Klemné Zabó Ágnes.
Kérdezzen kedd reggel Csőzik László polgármestertől, aki a Bundáskenyérben válaszol.
Több száz kékbe öltözött ember vonult a városközpontban az autizmus világnapján.
Kevesebben ünneplik úgy a húsvétot, mint a korábbi években.