Hazai környezetben aratott könnyed, 94–62-es sikert a férfi kosárlabda NB II Közép A-csoportjának 21. fordulójában a VMG DSE, amely a forduló előtt egy hellyel előtte álló Monori SE-t győzte le.
Tartalom ikonok: Videó
Szetthátrányból elért 3:1-es sikerrel vívta meg rájátszásbeli első hazai bajnokiját a Delta RSE Érd, amely a Tatabányai RSE-t győzte le.
A VMG-s diákok szerint nem volt túl nehéz a középszintű matek érettségi, úgy vélik, aki készült rá, az meg tudta oldani a példákat. Szilasné Mészáros Judit intézményvezető szerint kicsit szokatlan volt a feladatok szerkesztése, és elég erős volt a feladatsor.
1996-ban Kovács „Kokó” István miatt elhatározta, hogy olimpikon ökölvívó lesz, tett is ezért és már a londoni olimpia kapujában volt, amikor a kvalifikációs versenyre készülve a tatai edzőtáborban történtek mindent megváltoztattak. Bemutatjuk az Érdi Box Klub vezetőedzője, Dobrádi Zsolt történetét.
Az intézményt csak védettségi igazolvánnyal látogathatják a 18 éven felettiek. A fiatalabbaknak életkorukat igazolniuk kell. A múzeumban egyszerre ötven embernél több nem tartózkodhat, tárlatvezetést, múzeumi órákat egyelőre nem tartanak.
Az érdi Modern Városok Program gazdaságfejlesztési részprogramját véleményezte Simó Károly, az érdi FIDESZ-KDNP szóvivője csütörtöki sajtótájékoztatóján. Véleményük szerint több beruházás veszélyben van.
Nem volt nehéz az idei magyar középszintű érettségi - nemcsak a szakmabeliek, hanem a diákok is így látják. Az Érdi Televízió gárdonyis érettségizőket kérdezett, milyennek találták a feladatokat, és hogy tudtak felkészülni az idei rendhagyó tanévben.
A megmaradt csecsemőkori reflexek okozta problémákról és ezek terápiás leépítéséről tartott gyakorlati előadást Sarlós Erzsébet, a Komplex Szenzomotoros Tréning kidolgozója, a Lukin László Zeneiskola szakmai projekthetének keretében.
Az Érdi Úszó Sport Kft. 42 sportolója összesen 231-szer állt rajtkőre és 18 arany-, 26 ezüst-, illetve 24 bronzérmet szerzett a százhalombattai sportuszodában rendezett Szalai János Emlékversenyen.
Hétfőn megkezdődött a XXII. Óvodai Szakmai Napok rendezvénysorozata. Idén is számtalan előadás, bemutató és gyakorlati foglalkozás várja az óvodapedagógusokat, és - előzetes egyeztetés, bejelentkezés alapján - az érdeklődőket is. A program a pedagógusok mentális egészségének megőrzésére is fókuszál.