Nem kis meglepetésre kikapott hazai pályán a Dunaújvárosi KKA-tól az ÉRD a K&H női kézilabda liga 15. fordulójában. Szabó Edina együttese hiába vezetett többször is két góllal, ellenfelét nem tudta megtörni, a Kohász nagyot küzdve nyert 28–26-ra.
Tartalom ikonok: Fotó
Noha a Győri Audi ETO KC szinte végig vezetve nyerte meg 38–26-ra az ÉRD elleni idegenbeli vendégjátékát, Horváth Roland lányai sem szégyenkezhetnek, hiszen 40 percig jól tartották magukat a világ legjobbja ellen az NB I 16. fordulójában.
2000 februárjában Párizsban tartották az első rákellenes világkongresszust. A résztvevők február 4-én történelmi dokumentumot írtak alá, amely világméretű összefogásra szólít fel a halálos kór ellen. E nap apropóján az érdi rendelőben is a felismerés fontosságára hívják fel a lakosság figyelmét.
Hat-hat arany- és ezüst-, valamint kilenc bronzérmet szereztek az érdi tollaslabdázók a Batthyány Sportiskolai Általános Iskolában rendezett Pest megyei diákolimpiai döntőn.
Nem kezdett jól a Szent Pál Akadémia-HSE elleni hazai mérkőzésén a VMG DSE férfi kosárlabda csapata. Az NB II Közép A-csoportjának 16. fordulójában lejátszott találkozón az érdiek 21 pontos hátrányból álltak talpra, de végül 90–85-ös vereséget szenvedtek.
Hullámzó, fordulatokkal tarkított mérkőzést vívott a Váci NKSE vendégeként a Magyar Kupa negyedik körében az ÉRD, amely végül 29-26-os vereséggel esett ki a sorozatból.
Szoros első félidő után “csak” kétgólos előnyben volt, a második játékrészben azonban átgázolt a Békéscsabán az ÉRD. A K&H női kézilabda liga 13. fordulójában lejátszott mérkőzést a hazaiak végül 36–29-re nyerték meg az ÉRD Arénában.
Az érdi hivatásos tűzoltók áramtalanították és átvizsgálták a járművet, segédkeztek a mentőszolgálat szakembereinek.
A 22 éves szigethalmi Csanálosi-Siklós Vivien fejére került a korona a III. Pest Megye Szépe döntőjén szombat este. A korábban a TV2-nél, egy éve pedig a Hír TV-nél szerkesztőként dolgozó hölgy szépségkirálynőként a nők figyelmét szeretné felhívni a szűrővizsgálatok fontosságára.
Kigyulladt egy társasház villanyóra szekrénye kedden éjszaka Sóskúton, a Fő utcában. A tűzoltók kiérkezésekor az épület előszobája már teljes egészében égett, a lángok átterjedtek a ház tetőszerkezetre is.