Mostanában nagyon elfoglalt. Amióta nem kis feltűnést keltve kilépett a közmédiából, és szabadúszó lett, nincs állása, de rengeteg a munkája. Egyik tévéstúdióból megy a másikba; egyszer sportriporter, másszor játékmester egy vetélkedőben.
Tartalom ikonok: Fotó
Fordulatokkal tarkított első játékrész után a második félidőben szinte végig őrizte előnyét a DVSC-Schaeffler, amely hazai környezetben 33–29-rea győzte le az ÉRD-et a K&H női kézilabda liga 18. fordulójában.
Két iráni állampolgárról derült ki, hogy koronavírussal fertőzöttek. Mindketten itt tanuló diák, akiknek a vírustesztje pozitív lett – minderről rendkívüli sajtótájékoztatón számolt be szerda délután Lakatos Tibor, az operatív törzs ügyeleti központjának vezetője és Szlávik János.
Kilenc órakor kezdődött a magyar nyelv és irodalom érettségi, de a Gárdonyiba már egy órával korábban érkeztek a diákok, hiszen a járványveszély miatt idén más a beengedés rendje: két kapun, negyedóra különbséggel engedték be a diákokat, akiknek kézfertőtlenítésen, lázmérésen is át kellett esniük.
Kőkorszaki buszmegállót készített a munka ünnepe alkalmából a Magyar Kétfarkú Kutyapárt érdi és térségi szervezete, amely Érd és Tárnok határában található buszmegállót nem mindennapi módon újított fel.
Küzdős, fordulatos első félidő után a másodikban átrohant a Mosonmagyaróváron és végül 39–24-re nyerte meg a K&H női kézilabda liga 17. fordulójában lejátszott hazai bajnokiját az ÉRD.
Óriásit küzdve Farkas Bálint első félidő hajrájában szerzett góljával az Érdi VSE 1-0-ra győzött az éllovas III. kerületi TVE vendégeként az NB III Nyugati csoportjának 32. fordulójában!
Érd testvérvárosa, a szlovákiai Léva együttese, az FK Slovan Levice 2008-as születésű labdarúgókból álló csapata nyerte az Érdi VSE által immár hetedik alkalommal megrendezett teremlabdarúgó kupát, a Vitko Béla Emléktornát, miután a döntőben büntetőkkel győzte le az FTC fehér csapatát.
Nem kis meglepetésre magabiztos játékkal 40–35-re győzte le a hajrában nagyot rohamozó ÉRD-et az MTK Budapest a K&H női kézilabda liga 16. fordulójában.
Hazai pályán hihetetlen végjátékban közel állt a továbbjutáshoz, de 24–24-es döntetlent játszott a román CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud ellen, így nem jutott tovább az EHF-Kupa C-csoportjából az ÉRD.