Újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 2863 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt újabb 11 krónikus beteg. Ezzel 323 főre emelkedett az elhunytak száma, 609-en pedig már gyógyultan távoztak a kórházból.
Tartalom flag-ek: Jobbfent
Az Érd és Térsége Víziközmű Kft 2021. június 2-án, szerdán 8:00 órától – 14:00 óráig Érden ivóvízvezeték építési munkálatokat végez. Emiatt a település bizonyos részein az ivóvíz – szolgáltatás szünetelhet, valamint nyomásingadozás és vízzavarosság várható.
2727-ről 2775 főre nőtt a beazonosított koronavírus-fertőzöttek száma. Elhunyt 12 idős krónikus beteg.ezzel 312 főre emelkedett az elhunytak száma, 581-en pedig már gyógyultan távoztak a kórházból.
Június végétől augusztus közepéig a legkülönfélébb táborokkal várja az érdeklődőket a Szepes Gyula Művelődési Központ, amely a nyár folyamán öko-, színjátszó-, néptáncos-, társasjáték-készítő- és kerámiatábort is szervez.
Aki élt abban az időszakban, annak biztosan van egy sztorija, melyben Trabant szerepel, és fejből tud idézni legalább egy (vagy több) Trabant viccet is. Mindez nem csoda, hiszen volt olyan időszak, amikor a magyar autópark közel fele ebből a típusból állt.
Újabb 66 magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést, ezzel 2649-re nőtt a hazai megbetegedések száma. Az elmúlt 24 órában 18-an gyógyultak meg, ellenben elhunyt 11 jellemzően idős, krónikus betegségben szenvedő állampolgár.
Elkészültek a Bem téri Szivárvány óvoda és az Erdőszéle tagóvoda műfüves focipályái.
Május 28-án, pénteken az ÉRD-El Opennel kezdődött a két hétvégén át tartó Érdi Dartshétvégék programsorozat, amely 9 különböző versenyt foglal magába. A nyitó eseményen 69-en indultak, végül Végső János a döntőben 6–3-ra nyert.
2583-ra emelkedett a beazonosított koronavírus-fertőzöttek száma Magyarországon, miközben nyolc krónikus betegségben szenvedő áldozatot követelt a járvány az elmúlt 24 órában, viszont a gyógyultak száma is 498-ra nőtt - közölte legfrissebb adatait a koronavirus.gov.hu.
2443-ról 2500 főre nőtt a beazonosított fertőzöttek száma, és elhunyt 10 krónikus beteg - írja a koronavirus.gov.hu.