3341 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt újabb 5 idős krónikus beteg. Ezzel 430 főre emelkedett az elhunytak száma, 1102-en pedig már gyógyultan távoztak a kórházból.
Tartalom flag-ek: Jobbfent
Újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést, ezzel 3313 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt újabb 4 krónikus beteg. Ezzel 425 főre emelkedett az elhunytak száma, 1007-en pedig már gyógyultan távoztak a kórházból.
Immár 3284-re nőtt a beazonosított fertőzöttek száma, és 958-an pedig gyógyultan távoztak a kórházból.
Az a zajvédelmi petíció, amelyet a térség települései készülnek eljuttatni a kormányhoz, úgy tűnik, nem tudta elérni az érdiek ingerküszöbét. Pedig a probléma súlyos.
3213-ról 3263 főre nőtt a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 8 idős krónikus beteg
Elek Sándor, Törökbálint polgármestere az ÉrdFm 101.3 Zónázó című műsorában az épülő bölcsődéről és az Árpád utca felújításáról számolt be. Az új bölcsődében 112 főt tudnak elhelyezni és nyár elején kezdődnek a munkálatok, míg az Árpád utca felújítását idén ősszel kezdenék.
Új szakaszba lép a magyar oltási program - jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök a Kossuth Rádióban. Közölte a friss járványszámokat is: az elmúlt 24 órában 26-an haltak meg, 269 új fertőzöttet regisztráltak. A 12-15 évesek oltásáról nyár végén várható döntés.
28 új fertőzött Magyarországon, elhunyt 9 idős, krónikus beteg. 3178 főre nőtt a beazonosított fertőzöttek száma a járványügyi oldal szerint.
Negyvenről húsz százalékra csökkent az érdi mammográfiai szűrésen megjelenő hölgyek száma, pedig ez az ingyenes, fájdalommentes vizsgálat életet menthet.
Három sportág, a kézilabda, a foci és a röplabda mérkőzéseinek legemlékezetesebb, legszebb pillanatai elevenednek meg Balogh István fotóin. Az Érdi sportpillanatok című kiállítás a művelődési központban látható, hétfőn és pénteken 8-12, kedden és csütörtökön 16-20 óráig, védettségi igazolvánnyal.