Újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést, ezzel 3535 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma - olvasható a Koronavírus.gov.hu portálon.
Tartalom flag-ek: Jobbfent
Július 1-jétől az úgy nevezett SUP – single-use plastics – uniós irányelv hazai jogrendbe ültetését célzó kormányrendelet hatályba lépésével egyidejűleg brutálisan emelkedni fog a boltokban használt nejlon zacskók termékdíja is.
3473-ról 3509 főre nőtt a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 3 idős krónikus beteg.
Június 11-én, 14 és 18 óra között véradást tart a Magyar Vöröskereszt területi szervezete Diósdon, a Kék Géza Művelődési Házban. A véradásra vigye magával TAJ- és lakcímkártyáját, valamint személyi igazolványát.
3417-ről 3473-ra nőtt a beazonosított fertőzöttek száma, és elhunyt 6 idős krónikus beteg.
A Demokratikus Koalíció miniszterelnök-jelöltje Érdre látogatott hétfőn délután. Többek között arról beszélt, hogy a kormányzásnak arról kéne szólnia, hogy hogyan éljünk jobban mindannyian. Mint mondta, tisztességtelen versenyre számít, majd hozzátette, ennek ellenére győzelmet remél.
Meghalt 6 krónikus beteg, és 37-tel, 3417-re emelkedett az azonosított koronavírus-fertőzöttek száma Magyarországon – közölte a koronavirus.gov.hu péntek reggel.
„Mi az ÉRD Arénát és az Érdi VSE Sporttelepét fogjuk megnyitni, leginkább azért, hogy az utánpótlás el tudja kezdeni az edzéseit, ez egy fontos előrelépés” – mondta az Érd Tv-nek adott interjújában Csőzik László a kijárási korlátozással kapcsolatos enyhítés egyik érdi vonatkozásáról.
Unokaöccsének szeretett volna kedveskedni egy nő, aki a Budaörsi Rendőrkapitányságot kereste meg kérésével. A budakeszi egyenruhások gondolkodás nélkül vállalták a köszöntést és mosolygóssá tették a rendőrök iránt rajongó kisfiút.
3341-ről 3380-ra nőt a beazonosított fertőzöttek száma, és elhunyt 6 krónikus beteg.