étkezés_gyerek_ebéd

Még igényelhet meleg ebédet gyermekének az őszi szünetre

étkezés_gyerek_ebéd

Még igényelhet meleg ebédet gyermekének az őszi szünetre

Az ingyenes étkezés minden hátrányos helyzetű gyereknek jár, és nem csak a szorgalmi időszakban.

Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!

HIRDETÉS

Amire mindenképp érdemes figyelni: a hátrányos helyzetű és a rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülő halmozottan hátrányos helyzetű gyermekek akkor kaphatják térítésmentesen az ebédet, ha a szülő (törvényes képviselő) ezt kérelmezi.

Akinek e támogatásra jogosult iskolás gyermeke van, és még nem nyújtotta be igénylését az őszi szünetre, most megteheti postai úton, vagy személyesen a Humán-szolgáltatási Főosztályon ügyfélfogadási időben (Budai út 8.) valamint a Polgárok Háza Ügyfélszolgálatán (Alsó u. 3.).

Míg az őszi szünet tart, azaz október 27. és 31. között az önkormányzat az igénylőknek a Kincses óvodában (Edit u. 3.) biztosítja a meleg ebédet, 11 és 12 óra között.

Ez a lehetőség értelemszerűen az iskolásokra vonatkozik, mivel az óvodákban, bölcsődékben nincs őszi szünet, tehát a kicsik az oviban, bölcsiben kapják az ebédet a fenti időszakban is.

Fotó: Freepik

További cikkeink

További cikkeink

Szociális Gondozó Központ Érd pályázatot hirdet közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében takarító munkakör betöltésére.
A Szociális Gondozó Központ Érd Idősek Otthona pályázatot hirdet közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében

Facebook

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Reddit
Telegram
WhatsApp
Email