Az Érd és környéke kertészkedők közösségi csoportjának egy tagja arról számolt be, hogy a szomszédban növő, de hozzájuk átfutó dísztökből ehetett a kutyája, akit jelenleg mérgezéssel kezelnek. A Nébih Halloween közeledtével évről-évre figyelmeztet rá, hogy a dísztök mérgező.
Érd legidősebb lakosát, Wéber Ferencné Teri nénit köszöntötték 106. születésnapja alkalmából szombaton a kora esti órákban az Érdi Vörösmarty Mihály Gimnáziumban ismerősei, rokonai és T. Mészáros András polgármester, aki a város ajándékai mellett átadta az ünnepeltnek Orbán Viktor miniszterelnök köszöntő oklevelét is.
Ne feledjük a szabadságharcot követő megtorlást és az elnyomást! A sötét, kilátástalan évekből merítsünk erőt az ország megújítására. Merjünk nagyot álmodni és nagyot cselekedni! soha többé ne hódoljunk be az önkényuraknak - hangsúlyozta az október 6-ai megemlékezésen Csőzik László polgármester.