Női kézilabdázóink a Szigetszentmiklós NKSE együttesét látták vendégül az Érd Arénában pénteken.
A hosszú gyógyulás és rehabilitáció után most új fejezet kezdődött Hope életében.
Diósd, Százhalombatta, Tárnok és Sóskút lakói közül is sokan érkeztek ma a főtérre.
A Magyar Földrajzi Múzeumban nyílt fotótárlatot szeptember 20-ig tekintheti meg a közönség.
A tűzeset miatt rendkívül nehéz helyzetbe került az intézmény napi szintű feladatellátása, ugyanis az egyetlen működő gréder vált használhatatlanná.
A fiatal érdi úszó a hosszútávú országos bajnokságon remekelt.
Az érdi önkormányzat már nem küld automatikusan sárga csekket. Mutatjuk a legfontosabb tudnivalókat.
Mutatjuk, kik azok az érdi diákok, aki sportteljesítményükkel is öregbítették Érd hírnevét.
A jármű motorterében keletkezett a tűz, a mentési munkálatok idejére lezárták a területet.
A héten egy nappal korábban rendezik meg a Szigetszentmiklós elleni NB I/B-s mérkőzést az Érd Arénában.