Fellebbezést nyújtott be Sóskút Község Önkormányzata a Dongwha Electrolyte Hungary Kft. környezetvédelmi engedélyének meghosszabbítása ellen.
A Magyar Kultúra Napjához kapcsolódva ünnepi zenei esttel várják az érdeklődőket.
NB III-as labdarúgóink megkezdték téli felkészülési programjukat.
Várakozáson felül szerepeltek az érdi fiatalok a korosztályos megyei bajnokságon.
Nyugdíjasként nyúlt először ecsethez, most pedig kiállítása nyílt Pilisy Sándornak a Parkvárosi Közösségi Házban.
Idén száz millió forinttal több szolidaritási adót kell befizetnie Érdnek.
Jön a harmadik jótékonysági Swimathon, egy mindennél fontosabb célért, amit egy olimpikon, Telegdy-Kapás Boglárka is támogat.
A női kézilabda NB I/B tizenharmadik fordulójában a Békéscsaba otthonában léptek pályára az érdiek.
A munkálatok miatt forgalomkorlátozás lesz szombaton az M0-s autóúton Diósd, Halásztelek és Nagytétény térségében.
Különleges díjat nyert az érdi intézmény, amely a "Passzold vissza, Tesó" program legeredményesebb közintézménye volt 2025-ben.