Tartalom ikonok: Videó

„Legfőképpen az ellen tiltakozunk, hogy azért, mert valaki a facebookon posztol valamit, azért bárkit 2020-ban, itt ma, Magyarországon egy állítólagos demokráciában el lehet vinni reggel a családjától” – húzta alá az Érd központjában dudaszóval kifejezett tiltakozás mondanivalóját Lengyel Péter.
Bogner Mária Margitra emlékeztek a Szent Mihály Templom kertjében, a vizitációs nővér sírjánál. A rendkívüli helyzetre való tekintettel szűk körben megtartott rendezvényen városvezetők és képviselők is részt vettek. A szentmise sem maradt el, ezt múlt szombaton celebrálták, zárt ajtók mögött.
A Demokratikus Koalíció miniszterelnök-jelöltje Érdre látogatott hétfőn délután. Többek között arról beszélt, hogy a kormányzásnak arról kéne szólnia, hogy hogyan éljünk jobban mindannyian. Mint mondta, tisztességtelen versenyre számít, majd hozzátette, ennek ellenére győzelmet remél.