Nehéz évet zártunk, és bárcsak azt mondhatnám, hogy a 2021-es esztendő könnyebb lesz.
Tartalom flag-ek: Jobbfent
Nem vár könnyű feladat 2021 első bajnoki mérkőzésén az ÉRD női kézilabda csapatára. Horváth Rolandék ugyanis január 6-án, 16 órától az ötödik fordulóból elhalasztott bajnokijukat pótolják az FTC-Rail Cargo Hungaria vendégeként a Népligetben. A mérkőzésről élő, szöveges közvetítéssel jelentkezünk!
Kércz Tibor néhány év alatt vált országosan, sőt nemzetközileg ismertté egyedi természetfotóival, amelyek különleges helyszíneivel – déli és északi sarkvidék vagy Japán hófödte tájai – s az ott élő, számunkra egzotikusnak számító élővilágával hamar lenyűgözték a közönséget.
A Kötelék - Érd térségi közösség a családokért ingyenes, online szülésfelkészítő tanfolyamán minden kérdésre választ kaphatnak a kismamák, apák, nagymamák az anyatejes táplálással kapcsolatban Juhászné dr. Kun Judit, orvos, IBCLC laktációs szaktanácsadótól kedden 17 órától a virtuális térben.
Az Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium öt végzős osztályának 159 diákja ballagott el pénteken, akikre nem csak a szülők, osztályfőnökök, a gimnázium intézményvezetője és a tantestület vagy épp alsóbb évfolyamos társaik lehetnek büszkék, hanem minden érdi.
Összefoglaló a legfontosabb adóváltozásokról, amelyek 2021. január elsején léptek életbe.
Több mint ötszáz óvodás és iskolás sajátíthatta el játékosan a környezettudatos viselkedés alapjait azon az áprilisi öko-akadályversenyen, amit Érd önkormányzata és az Ö.t.h.é.t. Egyesület szervezett. A versenyen elért eredményeket utólag összesítették, íme, a nyertesek névsora:
"Ha mindenki úgy élne, mint a magyarok, akkor 1,92 bolygóra lenne már szükség. De a túlfogyasztásunk mellett a természetes élőhelyeink eltűnésével is a globális trendeket erősítjük: mára hazánk folyóinak és természetes árterületeinek több mint 90 százaléka eltűnt. Nem mindegy tehát, hogyan bánunk a természettel, hiszen saját létünk is ettől függ"- figyelmeztet mindenkit a WWF. A Természetvédelmi Világalap magyarországi szervezetének kommunikációs vezetőjével beszélgettünk.
Az érdi Vörösmarty Mihály Gimnáziumban végzett, rendkívül fiatal és tehetséges, Walesben élő Szakmány Tamás orvosprofesszor a Brit Birodalmi Rend tagja lett, miután II. Erzsébet királynő kitüntette a súlyos betegek kórházi ellátása terén végzett hatékony munkájáért.
Csőzik László polgármester újévi köszöntője: