Tartalom flag-ek: Fontos

Főzőversennyel indult, papírhajó-úsztatással végződött a Szent Iván-éji piknik. Régi hagyományt elevenített fel Bősz Anett országgyűlési képviselő, sokak örömére: a programok kicsiknek és nagyoknak egyaránt szóltak. A piknik fénypontja a várva várt tűzugrás volt, és sokan vették rá a bátorságot.
Van Érden három olyan iskola, ahol a vakáció idején is gőzerővel zajlik az élet, igaz, nem a gyerekek nyüzsögnek az udvaron, hanem a mesteremberek. Szűcs Gábor alpolgármestert kérdeztük a Batthyány és a Kós iskola, illetve az Érd-Parkvárosi Köznevelési Centrum építkezésének jelen állásáról.
Idén először szedd magad akciót hirdetett a Nemzeti Agrárkutatási Innovációs Központ (NAIK) kísérleti telepe, az Elvira major, ahol dúskálni lehet a fajtakülönlegességekben. A nagy sikerű múlt heti akció után június 25-én, 26-án és 27-én 8 és 12 óra között megint lehet gyümölcsöt szedni.