Fontos, hogy a 16-os jelű halásztelki csomópont felhajtó ágát az M1-es autópálya felé vezető oldalon is megnyitották, nem kell már a Gerincúti csomópont felé kerülni.
- info@erdmost.hu
Az M0-s autóút déli részén, a Hárosi Duna-hídon szerda hajnalra elbontották a terelést, mindkét oldalon újra az eredeti forgalmi rend szerint lehet közlekedni, három, illetve négy sáv járható.
Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!
HIRDETÉS
További cikkeink
Váratlan hálózati meghibásodás történt az Alsóvölgyi úton, így kora délutánig nem lesz víz a területen.
Az első nyári hőhullám különösen veszélyes, fokozottan figyeljünk az utcán élőkre, gyerekekre, idősekre es betegekre.
További cikkeink
A június 20-án, szombaton induló és augusztus végéig tartó időszakban bővülnek az eljutási lehetőségek a Balatonra.
Hosszas vita és személyeskedés után született meg a döntés.
A következő egy év során a kezeléseket szakszerűen, folyamatosan monitorozva végzik a szakemberek.
A város közösségi közlekedésének jövőjéről vitázott a közgyűlés.
A Nyitott kertek program keretében a Lelkem kertjében jártunk.
A horvátországi Crikvenicában három korcsoport is képviselte magát a rangos labdarúgótornán.