Napsütéses, meleg órák várnak ránk, de napnyugta után erősen lehűl a levegő.
A szociális szférában dolgozók, a rendőrség, a polgárőrség és a polgármesteri hivatal közös csapatépítőjén jártunk.
Csőzik László a minapi lakossági fórumon hangsúlyozta: a dokumentum meg fogja határozni a következő két-három évtized építkezéseit.
Már nem kell sokat várni és megtelik élettel az új épületrész, ahol modern környezetben tanulhatnak a diákok.
Egészen új megvilágításba helyezte a témát, beszélt a rezilienciáról és a szorongásról is az Életfa Csoport tagjainak.
Auer Imréné gyönyörű rózsáit a járókelők is megcsodálják.
Ez a hétvége épp a legjobb arra, hogy foglalkozzunk kicsit a kerttel.
Pszichiátriai betegek rajzaiból nyílt kiállítás a Szociális Gondozó Központban.
Új átfolyót építenek a Karolina – Felső utcák kereszteződésében, forgalomkorlátozásra számíthatnak az arra járók.
A BudapestGO úgy tervezi meg helyettünk az útvonalat, hogy a járatkéséseket, váratlan forgalmi helyzeteket is belekalkulálja.