A kézműves finomságok és portékák mellett egy táncos produkció részesei is lehetünk.
Csőzik László polgármester és Jelencsik József országgyűlési képviselő is reagált Vitézy Dávid közlekedésfejlesztési terveire.
Csőzik László polgármester bekerült a Megyei Jogú Városok Szövetségének elnökségébe.
Csitári Izabella az Ifjúsági Úszó Országos Bajnokság 1500 méteres gyorsúszás kiemelt futamában remekelt, így felállhatott a dobogó legalsó fokára.
A Gecse-Simon Orsolya intézményvezető által készített anyag jóval túlmutat egy hagyományos éves beszámolón.
Az ökologikus lakhatás program keretében építészhallgatók terveztek Érdre egy új városrészt.
Szepes Gyula ízig-vérig érdi festőművész volt, napjainkban a város művelődési központja viseli a nevét.
Műszaki munkálatokat végez a szolgáltató, így a délelőtt folyamán vízhiány tapasztalható az érintett területen.
Több mint egy órán át tartó ámokfutásba kezdett egy férfi, miután kábítószert fogyasztott.
A szombati bemutatón megtudhatjuk, hogy menthetők meg a haldokló vadgesztenyék, és megtanuljuk felsimerni a betegségre utaló jeleket.