Öt osztály végzősei búcsúztak az Érdi Vörösmarty Gimnáziumtól.
Május 1-jén indul, és várhatóan 8–10 napon át tart. Ez idő alatt naponta 6 és 19 óra között működtetik az eszközöket.
Százhatvannyolcan ballagtak el az érdi technikumban, az ünnepséget a főtéren rendezték.
Két osztály hatvannégy diákja intett búcsút szeretett iskolájának.
Nincs víz Tusculanum egy részén. Az ÉTV már dolgozik a hibás vezeték helyreállításán.
Fiatal alkotók képeiből nyílt kiállítás a Parkvárosi Közösségi Házban.
A Városgazda csütörtökön két területen is kaszálja az aljnövényzetet, forgalomkorlátozásra számíthatunk.
A budaörsi Rock Star akrobatikus rock and roll verseny igazi érmesőt hozott az érdi táncosoknak.
Elkészült a városunk jövőjét meghatározó két fontos dokumentum.
Hamarosan befejeződik az érdi mentőállomás belső festése, széles körű támogatással, a Kós diákjainak közreműködésével.