Együtt ünnepeltek pénteken a Szociális Gondozó Központ munkatársai.
Az önkéntesek nemzetközi napja alkalmából az önkormányzat gondolt azokra, akik színesítik a város életét, építik a közösséget, segítenek embert, állatot, és óvják a Földet.
Alig három hónap leforgása alatt teljesen átalakult a régi Teleki suli udvara.
A napokban az Oltalom Egyesületet segítették, pénteken a Fészek Egyesületnek adományoznak csokit és gyümölcsöt.
Plusz forrásokat kíván biztosítani a kormány területfejlesztésre, ami jó. Az ördög, mint oly sokszor a „hogyanban” lakozik.
Összegyűjtöttük az érdi mikulásprogramokat.
Zádori Henrietta nyerte el idén az Autisták Országos Szövetsége Senpai Díját.
December 1-je legszebb eseménye az Érdi Nemzetiségek Táncháza volt, kilenc nemzetiség táncaival és ízeivel.
Ma még lehet nevezni a Szepes és az Érdi Galéria karácsonyfa-díszítő versenyére.
Meggyújtották a város adventi első gyertyáját a Szepes Gyula Művelődési Központ előtt.