Közműépítési és zöldmunkák miatt több érdi utcában is számíthatunk forgalomkorlátozásra hétfőn.
Két helyszínen kezdődik meg a LED-izzók kiosztása február 6-án.
Rosszul indult a hét Erzsébetvárosban: csőtörésre ébredtek az Edit utca lakói.
Az M0-s és az 1-es főút csomópontjában kamion és személyautó ütközött, egy embert a tűzoltók szabadítottak ki.
Nyílt napjuk bevételét a Tábitha Háznak ajánlotta fel az Evil Knigts Mc.
A megyében Érdről és környékéről érkezett a legtöbb bejelentés.
A Bagoly utcai kutyatámadás apropóján kérdeztük Korom Gábort, a hazai kutyás szaktekintélyt, a Tükör Módszer alapítóját.
„Ez egy csoda a Topoly utca kettőben”- mondta városi idősotthon egyik lakója, Anna néni, az intézmény február 2-i kiállításmegnyitóján.
Legkésőbb nyár végére megújulhat a város legnagyobb óvodájának udvara.
"Ilyen ellátásban eddig csak magánrendelésen volt részem" - írta levelében a hálás beteg.