2019 januárjában adták át az Érdi Jégcsarnokot, mely azóta több egyesület otthonává vált. Azóta a Kárpáti Farkasok jégkorongozói létszámban és tudásban is jelentős fejlődésen mentek keresztül , de hogy honnan hova jutottak el, arról Hegyi Ádám szakmai vezető beszélt az Érd TV Playoff című műsorában.
Tartalom ikonok: Videó
Kilenc pontból álló javaslatcsomaggal állt elő a Magyar Edzőtermek Országos Szövetsége azzal kapcsolatban, miként lehetne a járvány szempontjából biztonságosan újranyitni a konditermeket, melyek üzemeltetői és edzői utolsó tartalékaikat élik fel.
2021-ben február 17-re esik Hamvazószerda, azaz a nyugati kereszténységben a nagyböjt kezdőnapja. Ez – a vasárnapokat nem számítva - a húsvétvasárnaptól visszaszámolt negyvenedik hétköznap.
A hét második felében ismét folyhat az ártézi víz a Szent Mihály kútból, miután a kicserélték a kút szűk két héttel ezelőtt meghibásodott szívófejét. A Városfejlesztési Kft. ügyvezetője, Zsirkai László az Érd Tv-nek arról is beszélt, nem tartja elvetendő ötletnek a víz palackozását sem.
Sorozatban harmadik mérkőzését nyerte meg az ÉRD női kézilabda csapata. Horváth Rolandék a kisvárdai és székesfehérvári bajnoki sikerük után a Magyar Kupa negyedik fordulójában a Békéscsabát győzték le 34-28-ra és jutottak a legjobb nyolc közé.
Az elmúlt két hétben az ÉRD Arénában végezték a szokásos, éves karbantartást – tudtuk meg Zólyomi Ádámtól, az ÉRD Aréna létesítményvezetőjétől. A mai naptól pedig egészen augusztus 20-ig zárva tart a Gárdonyi tanuszoda, augusztus 21-én várják újra a vendégeket.
Csúcsidőben jelentős a forgalom az Érdligeti Általános Iskola alsósainak otthont adó épület Hóvirág utcai bejárat felől. A régóta fennálló probléma megoldásaként kihelyeztek egy "Várakozni tilos!" táblát. Ennek értelmében reggel 7 és délután 5 óra között maximum öt percre állhatnak meg az autósok.
Negyedik alkalommal szervezték meg a nyáron a KÉK alkotótábort a Czabai-kert csaknem 300 kocsányos tölgyének árnyékában. Az ott született alkotásokat a Parkvárosi Közösségi Házban lehet megtekinteni egészen augusztus végéig. Az Érd TV a kiállítás megnyitóján járt.
A női kézilabda MAgyar Kupa negyedik körében az ÉRD az NB I-ben még nyeretlenül utolsó Békéscsabai ENKSE-t látja vendégül az ÉRD Aréna zárt kapui mögött. A mérkőzést azonban az ÉrdMost.hu facebook oldalán élőben közvetítjük! A továbbjutás egy mérkőzésen dől el.
Nyitott ajtókkal, felsorakoztatott képekkel várták az Érdi Művésztelep alkotói a látogatókat a zárásként rendezett műterem-látogatásra és az azt követő piknikre a múzeumkertbe.