Tartalom ikonok: Videó

Tűzoltókkal általában élesben, munkavégzés során találkozunk, vagy gyereknapon, családi rendezvényeken, szombaton azonban egy különleges verseny nézői lehettünk: tízfős, tűzoltókból álló csapatoknak rendezett fecskendős vetélkedőt az Érdi Katasztrófavédelmi Kirendeltség az Ercsi úti focipályán.
Gyere hokizni! - ezzel a címmel tart országos roadshow-t a Magyar Jégkorong Szövetség. A program érdi állomásán négy helyi iskola első osztályos tanulóinak tartottak előadást válogatott jégkorongozók. A diákság az előadás után pedig az Érdi Jégcsarnokban próbálhatta ki a sportágat.