A zöldjárat tapasztalatairól, az előző év adatairól, az idei tervekről is beszélt Pató Simon, az Érd és Térsége Hulladékkezelő Nonprofit Kft. megbízott ügyvezetője az Érd Tv Párbeszéd című műsorában.
Tartalom ikonok: Videó
A női kézilabda NB I ötödik fordulójából elhalasztott mérkőzését pótolta az FTC-Rail Cargo Hungaria vendégeként az ÉRD. Nézze vissza a teljes mérkőzést!
Hatósági eljárás indult és feljejentés is történt azzal az illegális szemetelővel szemben, aki a parkvárosi levendulás területén kisteherautójából hulladékot rakott ki. Az elkövetőt egy arra járó kutyasétáltató jelentette.
Nőgyógyász, onkológus, tucatnyi szakkönyv mellett szépirodalmi művek szerzője, aki szerint az orvoslásban a humán tényezőt ismét előtérbe kell állítani. Dr. Karácsony Istvánnal, az Érd Egészségügyéért Díj idei kitüntetettjével beszélgettünk.
Az LMP sajtótájékoztatón jelentette be, hogy Tetlák Örsöt, Érd alpolgármesterét indítja el az előválasztáson, hogy az ellenzék közös képviselőjelöltjeként ő indulhasson a 2022-es országgyűlési választásokon. Az LMP elnökségi tagja röviden felvázolta terveit is.
Ötödik éve, hogy az ÉTH elsősorban a zöld hulladék csökkentése érdekében tyúkokat oszt szét azok között, akik vállalják, hogy legalább egy évig kapirgálósként nevelik a szárnyas jószágokat.
Mostantól Playoff néven várja a nézőket az Érdi Televízió heti sportműsora. 2021 első adásában Pecsuvácz Péter műsorvezető Horváth Rolanddal, az ÉRD NB I-es női kézilabdacsapatának vezetőedzőjével beszélgetett.
1830-ban, 190 évvel ezelőtt tört ki a kolerajárvány, mely Magyarországon egymillió ember életét oltotta ki. Érden is szép számmal szedte áldozatait a kór, több mint 500-an veszítették életüket városunkban. Tiszteletükre emléktáblát avattak az Arató utcai Fogadalmi kápolnánál.
Jól kezdett és sokáig tartotta magát a jóval esélyesebb FTC-Rail Cargo Hungaria vendégeként az ötödik fordulóból pótolt bajnokin az ÉRD női kézilabda csapata. A szünet után viszont megtorpant Horváth Roland együttese, így a zöld-fehérek sima, 35-18-as győzelmet arattak.
Exkluzív videóinterjút készített az Érdi TV Dr. Szakmány Tamás orvosprofesszorral, kinek neve az érdiek számára ismerősen csenghet. A Brit Birodalmi Lovagrenddel kitüntetett, jelenleg Walesben élő magyar aneszteziológus ugyanis az érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium tanulója volt.