Húszmillió forintot nyert Érd önkormányzata az illegális hulladék felszámolására. Mint Gál Alex önkormányzati képviselő az Érd Tv-nek elmondta, ebből az összegből elsősorban a város északnyugati részén szüntetnék meg a szeméthalmokat.
Tartalom ikonok: Videó
Közösségépítő programokról, a Szőlővirág Ünnepről és a Szomszédünnep részleteiről számolt be szerdai sajtótájékoztatóján T. Mészáros András. A polgármester a városvezetői tájékoztatón az Európai Parlamenti választás érdi eredményeit is értékelte.
A szép vers- és prózamondáshoz nem árt az értő tagolás és hangsúlyozás, a helyes artikulálás, az, hogy az ember fia vagy lánya ne csak kívülről, de belülről is tudja és érezze a szöveget, és egy kis beleélő vagy színészi képesség.
Több mint egy évtizede szervezi meg a Pincetulajdonosok Egyesülete az érdi borversenyt, amire idén 59 bort neveztek. A zsűri már kiválasztotta közülük a legjobbakat. Bár az eredmény kihirdetésére a június 1-jei Szőlővirág Ünnepig várni kell, kikérdeztük a zsűri elnökét a felhozatalról.
Csak a szerencsének köszönheti, hogy ép bőrrel megúszta a balesetet az Érd TV operatőre.
Az Ercsi úti Sporttelep adott otthont az Érdi VSE által szervezett tavaszi utolsó Bozsik-program fesztiválnak. Az U8-as és U9-es korosztályok számára rendezett eseményen tizenkét egyesület több mint százötven labdarúgópalántája lépett pályára.
Bár az előrejelzések szerint a hét közepétől ismét felmelegedik az időjárás, a napokban még fagypont alatt maradhat a hőmérséklet. A Városligetben ugyan úgy tűnik, a víz befagyott, azonban az üzemeltető arról tájékoztatott, a jégen - ha egyáltalán van - tilos tartózkodni.
A tavaszi idény harmadik és egyben utolsó pontszerző viadalát rendezte meg az akrobatikus tornászok számára az FTC. A hagyományos Fradi Kupán az Érdi Torna Club hét érmet is szerzett.
Immár hagyományossá váló „nyitott szertárkapuk” elnevezésű programsorozat idén is osztatlan sikert aratott az elmúlt hétvégén.
A koronavírus járvány átírta mindennapjainkat, többek között saját céljainkat, terveinket is. Az Érd Tv Mondjuk a magunkét című műsorában arról kérdezte a városlakókat, tervezhetünk-e hosszabb távra?