Már a negyedik játéknapnak adott otthont a softball NB I-ben az ófalusi, Mecset utcai baseballpálya, ahol az Érd Wildcats előbb 19–5-re kikapott, majd simán, 30–7-re győzött.
Tartalom ikonok: Fotó
Hamar megszerezte a vezetést, de 1–0 után relatív hosszú ideig nem talált be a Bács-Kiskun megyei első osztályban szereplő Kerekegyházi SE elleni hazai edzőmeccsén az Érdi VSE. Fél óra játék után azonban megnyílt a gólcsap, amely tizenháromig el sem záródott.
Kigyulladt egy autóbusz csütörtökön reggel az M7-es autópálya 23-as kilométerénél, Tárnok közelében. A buszon harmincöten utaztak, mindannyian időben sérülések nélkül elhagyták az égő járművet.
Az Érdligeti Általános Iskola Túr utcai intézményének tornaterme után a Bolyai János Általános Iskola tornaterme is megújul – köszönhetően a Delta Röplabda Sportegyesületnek. Az Emma utcai létesítmény új sportpadlót kap, így több ezer gyermek sportolhat ideális körülmények között.
Már múlt hét végén lejátszották az első mérkőzéseket a baseball- és softballbajnokságokban. Az érdi együttes viszont a mögöttünk hagyott hétvégén kezdte meg hazai szereplését – nem is rosszul.
Az Érdi Szakképzési Centrum Kós Károly Technikumának 39 tizedik évfolyamos és 48 tizenegyedik évfolyamos, rendészeti szakon tanuló diákja vesz részt az Érdi Tűzoltóságon zajló nyári gyakorlaton.
Új hűtőraktárárat adtak át Biatorbágyon. Az új egységnek köszönhetően bővült az áruházlánc hűtött-termék-kínálata, valamint további magyar beszállító-partnerek termékei is az ALDI szortiment részévé válhattak. A beruházás a vállalat legnagyobb egyösszegű befektetése volt az elmúlt 10 évben. GALÉRIA
Mint ismert, szinte minden játékos távozott az ÉRD női kézilabda csapatától a mögöttünk hagyott szezon csapatából. A játékosok viszont nem feledkeztek meg az évek során kapott mérhetetlenül sok buzdításról, ezért a távozók közül ezúttal négyen búcsúztak el az ÉRD Aréna előtt.
Lehajtott a pályáról egy autó a fővárosból kifelé vezető oldalon 2021. június 23-án, 3 óra 30 körül az M7-es autópálya 23-as kilométerszelvényénél a fővárosból kifelé vezető oldalon, Tárnok térségében – írja a police.hu.
A héten sem kell madaras hírek nélkül maradnia olvasóinknak. Kedden délután kiesett ugyanis két molnárfecske fióka a fészekből a Tárnoki úton, egy áruház előtt. Most már jól vannak, hála egy fél tucat ember segítségének. Sőt, kaptak új fészket is kedden este, amit azóta már a szülők is elfoglaltak.