Tartalom ikonok: Fotó

A főtéren a hagyományos vattacukros-vurstlis hangulattal, a múzeumkertben pedig ízig-vérig zöld és környezettudatos programokkal várták a szervezők a kicsiket és nagyokat május utolsó vasárnapján. A hab a tortán pedig a múzeum földrajzi játékaiból állt össze a gyereknapi tortán.
Százharminchat kiállító, kulturális és sportprogramok, bemutatók, szakmai konferenciák, koncertek, finomságok, gyermekprogramok – ez a Nyitnikék Kiállítás és Vásár, ami hatodik alkalommal nyitotta meg a kapuit az Érd Arénában. Szombaton és vasárnap délelőtt tíztől délután hat óráig várják az érdeklődőket, a belépés idén is ingyenes.