2020. júniusában visszakerült az érdi önkormányzat tulajdonába a Termál Hotel Liget mellett található székelykapu, amely felújításra várt, amikor a napokban valaki jelentősen megrongálta azt.
Tartalom ikonok: Fotó
Tanulságokkal és rengeteg rutinnal gazdagodtak az Érdi VSE U12-es csapatának tagjai a Danone Focikupa a Gyermekekért országos döntőjén.
Élménydús, szórakoztató gyereknapról gondoskodtak a Szivárvány Óvoda munkatársai a múlt héten az apróságok számára.
Érd várossá nyilvánításának 40. évfordulója alkalmából amatőr labdarúgótornával folytatódott Érd Megyei Jogú Város Önkormányzatának programsorozata.
Nemrég arra kértük olvasóinkat, küldjenek régi fotókat érdi telekről. Kovács Miklóstól kaptuk az alábbi négy képet amit most megosztunk közönségünkkel.
A főtéren a hagyományos vattacukros-vurstlis hangulattal, a múzeumkertben pedig ízig-vérig zöld és környezettudatos programokkal várták a szervezők a kicsiket és nagyokat május utolsó vasárnapján. A hab a tortán pedig a múzeum földrajzi játékaiból állt össze a gyereknapi tortán.
Kiütéses sikerrel tért vissza a Vörösmarty Mihály Gimnázium tornacsarnokába a VMG DSE, amely a férfi kosárlabda NB II Közép B-csoportjának 12. fordulójában a sereghajtó Pilis Basketet győzte le 108–53-ra.
A Kárpáti Farkasok és a Magyar Öregfiúk válogatott játékosai szórakoztak az Érdi Jégcsarnok jegén, ahol a két vegyes csapat játszott gálamérkőzést a sportág érdi népszerűsítésének céljából.
A héten zajló Érdligeti napok a Mi mit tudunk elnevezésű gálával indult hétfőn este a Szepes Gyula Művelődési Központban, ahol a színpadon bizonyíthatták az iskola legjobbjai milyen ügyesek a különböző előadóművészetekben.
Százharminchat kiállító, kulturális és sportprogramok, bemutatók, szakmai konferenciák, koncertek, finomságok, gyermekprogramok – ez a Nyitnikék Kiállítás és Vásár, ami hatodik alkalommal nyitotta meg a kapuit az Érd Arénában. Szombaton és vasárnap délelőtt tíztől délután hat óráig várják az érdeklődőket, a belépés idén is ingyenes.