Csőzik László polgármester volt a hétfői Bundáskenyér vendége az Érd FM 101.3-on. A polgármester válaszolt hallgatói kérdésekre, például a csatornapénz visszatérítésről, de beszélt a járványhelyzetről és arról is, hogy idén még 20 utcát leaszfaltoznak. Hallgassa vissza a reggeli műsort!
Tartalom ikonok: Audió
Negyven éve város Érd, ebből az alkalomból Érd 40 elnevezéssel helytörténeti vetélkedőt indított a Csuka Zoltán Városi Könyvtár.
A diósdi gyermekek legnagyobb örömére fánksütés lesz kilenc héten át, a farsangi időszakban Diósdon a Tájházban minden szerdán délelőtt 10 órától Szűcs Anna alpolgármester szervezésével.
Negyvenöt mázsa fát osztott szét tizennégy család között az elmúlt napokban az Érdi Polgárőrség. Mint Macsotay Tibor elnök tudósítónknak elmondta, a fát egy helyi vállalkozóval közösen finanszírozták. Az akciót szükség esetén tovább folytatják.
Ilyenkor újév táján újult erővel rohamozzuk meg a fitnesztermeket, hogy ledolgozzuk az ünnepek alatt felszedett kilókat. Az Érd Fm 101.3 riportere ellátogatott egy különös, magyar fejlesztésű edzésre, ami kifejezetten a nőknek szól, és ami nemcsak a külsőt formálja, de a magabiztosságot és a nőiességet, a belső kisugárzást is pozitívan befolyásolja.
Január 12-én, szombaton végre kigyúlnak a reflektor fényei Törökbálinton, a Munkácsy Mihály Művelődési Házban, és a színpadon tündökölhet az a tizenhat Pest megyei hölgy, akik hónapok óta készülnek a II. Pest Megye Szépe gálával egybekötött döntőjére .
Január 15-éig várják a Kovács István Alapítvány munkatársai a kiemelkedő tanulmányi, sport, művészeti és közösségi munkát végző érdi diákok és a kajak-kenu sportág utánpótlás versenyzőinek pályázatait.
Megnyílik végre az érdi városliget, még ha egyelőre több gondot jelent is a városnak, mint örömet. Lehet itt majd sétálni, piknikezni, játszóterezni, sportolni, bringázni, de egyelőre nem épül se rendezvényház, se csónakház, se kávézó. Ha sok mindent nem is, a játszóteret lehet mostantól használni.
Az előző évhez képest több kutya rohant világgá szilveszterkor Érd környékén, nyilatkozta Böjtös Andrea, a Sirius Állat- és Természetvédelmi Alapítvány elnöke az Érd FM 101.3-nak.
350-400 adag babgulyással és süteménnyel készülnek a Szociális Gondozó Központ idei első ételosztásán január 6-án, amit ezúttal az Érdligeti Katolikus Egyházközség támogat.