Tartalom flag-ek: Top

Ez a tanév nem úgy kezdődött, ahogy a többi: nem az udvaron vagy az aulában gyülekeztek a gyerekek, hanem az osztálytermekben, a tanévnyitó hagyományát felülírta a vírushelyzet. Szeptember elsején nem az ünneplőn, hanem a maszkviselésen, kézfertőtlenítésen volt a hangsúly az érdi iskolákban is.
Újabb versenyszámban nyert aranyérmet Milák Kristóf a Buenos Aires-ben zajló ifjúsági olimpián. Az Érdi Úszó Sport kiválósága a 400 méteres gyorsúszásban elért sikere után 200 m gyorson is diadalmaskodott. Milák ideje 1:47:73 volt, amivel szoros küzdelemben nyert.