Dömötör Emese ismét az U15-ös nemzeti csapattal készülhetett.
Tartalom flag-ek: Sport
Pihenés helyett sporttal töltötték 2025 első hétvégéjét az érdi egyesület U13-as csapatának tagjai.
Továbbra is a szabadfogás legjobbja az Érdi Spartacus birkózója.
A tengerentúlra is kitekintünk az aktuális rádióműsorban, hiszen a baseballosok USA-beli túrája nem mindennapi élménnyel szolgált.
A Kelen SC ellen érvényesült a papírforma, így zsinórban ötödször nyertek az érdi labdarúgók.
Veretlenül zárta a felkészülési időszakot az NB III-ra hangoló Érdi VSE.
Az NB I/B-ben induló Érd közzé tette, kikkel játszik edzőmérkőzéseket a felkészülés során.
Sárdi Anita és Adrián, a Masters SE edző és sportvezető-párosa mesélt megismerkedésükről, szerelmükről, a közös munkáról és a terveikről.
Az Érd két játékosa is tagja a címvédőként ismét Európa-bajnok magyar válogatottnak.
Négyből négy mérkőzést nyertek az Érd-El Sportegyesület játékosai a hazai csapatbajnokságban.