Tartalom flag-ek: Fontos

Télűző hangoskodást szervezett az Érdnyugat Egyesület vasárnap kora este a Bem tér és a Fundoklia tér között. A beöltözött kicsik és nagyok dobbal, énekkel és kereplőkkel intettek búcsút a leghidegebb téli hónapoknak. A résztvevőket teával és fánkkal vendégelte meg az egyesület egy Fundoklia téren.
Két osztály hetvenkét diákjára kezdte meg a búcsút iskolájától a Gárdonyi gimnázium szalagavatóján. Későbbi időpontban, átalakított programmal, a járványügyi szabályok betartásával, de legalább ünnepelhettek a diákok, akik idén is két tánccal készültek: a hagyományos keringővel és az osztálytánccal.
Egy sajtpapír, rajta kézzel írt lista cégek felsorolásával, elérhetőségekkel, a cégnevek mellett pipajelek. A városházán a polgármester utasítására végzett vizsgálat kiderítette: így dőlhetett el 2017-ben, kié legyen az a 171,5 millió forint, amit az előző vezetés a Napsugár ovi felújítására szánt.