Tartalom flag-ek: Fontos

Egy felmérés szerint Magyarországon fejenként és évente minimum nyolcvan nejlonzacskót használunk el – és ezek a zacskók nem kerülnek újrahasznosításra, mint mondjuk a PET-palackok, hanem a lerakóban landolnak. Egy kis odafigyeléssel csökkenthetjük a hulladék mennyiségét: az Életfa Csoport Egyesület anyukái például pólóból készítettek bevásárlószatyrot, Póthné Viczing Gabi, a nonprofit és újrahasznosítással foglalkozó TIARA-alkotóház vezetőjének irányításával.
Idén is csatlakozott az Orange Dragons Szurkolói Klub a Szelíd Motorosok országos akciójához, és a Győri ETO szurkolóival, a Green Thunderrel közösen plüssjátékokat gyűjtöttek A szívbeteg gyermekek védelmében Alapítvány, valamint a dr. Romics László Egészségügyi Központ számára. A szerdai meccs előtt több zsáknyi játék gyűlt össze a nemes ügy érdekében. VIDEÓVAL FRISSÍTVE