Németh Zsolt, az Országgyűlés Külügyi bizottságának elnöke volt a vendégelőadója a Fidesz érdi szervezete által megrendezett fórumon kedden a Szepes Gyula Művelődési Központban, ahol a kisfilmmel és diavetítéssel illusztrált előadást követően Németh Zsolt válaszolt a hallgatóság kérdéseire is.
Tartalom flag-ek: Fontos
A január 4-i iskolakezdés előtt ismét megkezdődött az iskolákban és az óvodákban dolgozók tömeges tesztelése. Szombaton és vasárnap az országban 99 kijelölt helyen vesznek mintákat azoktól, akik december 31-ig regisztrálták magukat.
Rendhagyó módon adták át decemberben Érd város díjait és elismeréseit. Az Év Rendőre Díjat Gurubi János rendőr százados, az Érdi Rendőrkapitányság Közrendvédelmi Osztályának megbízott vezetője lett. Az Érd Médiacentrum Érd büszkeségeivel kíván boldog új esztendőt minden érdi lakosnak!
Veszélyhelyzetben minden másodperc számít. A segélykérés helyszínének gyors meghatározása a segítségnyújtás legnagyobb kihívása – van, hogy élet-halál kérdése. Az Advanced Mobile Location, a 112-höz kapcsolódó kiegészítő funkció, ami akár 5 méteres pontossággal is be tudja azonosítani a helyszínt.
A 2020 és 2021 közötti váltás nem csak szimbolikus határvonal, hanem tényleges változásokat is hoz, alább összeszedtünk az idő múlásának fontosabb gyakorlati következményeit.
Új CT-készüléket adtak át hétfőn a Tüdőgyógyintézet Törökbálint Onko-Pulmonológiai, Járóbeteg és Diagnosztikai Centrumban. Az eszközt az érdi betegek vizsgálatánál is használják majd. Egy megállapodásnak köszönhetően rövidül majd a várakozási idő, könnyebben tervezhetők lesznek a vizsgálatok.
Az Európa a Polgárokért pályázaton résztvevő országok tapasztalatcseréjét szolgálja a Cross Over projekt, melynek helyi rendezvényét tartották meg a Szepes Gyula Művelődési Központban. A résztvevők különböző témákban hallhattak előadásokat az Európai Unió működése és a tagállamok közötti együttműködés kapcsán. VIDEÓVAL FRISSÍTVE.
A járvány elleni védekezés élvonalában segítették és segítik a koronavírus hazai megjelenése óta az időseket és rászorulókat. Nemhiába festette le őket "Érd angyalaiként" egy street art művész. Az ÉrdMédiacentrum Érd büszkeségeivel kíván boldog új esztendőt minden érdi lakosnak!
Ezt a díjat mindig városunk valódi hőseinek adják, akik mindent megtesznek azért, hogy biztonságos legyen Érden élni. Így történt ez idén is, amikor Andó Zoltán vehette át az elismerést. Az ÉrdMédiacentrum Érd büszkeségeivel kíván boldog új esztendőt minden érdi lakosnak!