Tartalom flag-ek: Érdekes

A kedd esti órákban érkezik meg Ungvárra városunk első segélyszállítmánya. Az érdi polgárok által gyűjtött, az elmúlt napokban a Szociális Gondozó Központban leadott csomagokat az ottani kórházba szállítják. Csőzik László polgármester azt mondta: "városunk polgárai példát mutatnak"!
Két osztály hetvenkét diákjára kezdte meg a búcsút iskolájától a Gárdonyi gimnázium szalagavatóján. Későbbi időpontban, átalakított programmal, a járványügyi szabályok betartásával, de legalább ünnepelhettek a diákok, akik idén is két tánccal készültek: a hagyományos keringővel és az osztálytánccal.