Hétfő reggel a Bundáskenyérben, az Érd FM 101.3-on, a Simonpusztai Nemzeti Lovaspark szóvivője, István Szabolcs értékeli a hétvégi eredményeket.
A sajtóreferens előzetesen azt közölte, hogy nagyon büszkék az elért eredményre!
Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!
HIRDETÉS
Hétfő reggel a Bundáskenyérben, az Érd FM 101.3-on, a Simonpusztai Nemzeti Lovaspark szóvivője, István Szabolcs értékeli a hétvégi eredményeket.
A sajtóreferens előzetesen azt közölte, hogy nagyon büszkék az elért eredményre!
Április 20-ig lehet javaslatot tenni arra, ki kapja az Érd Közneveléséért Díjat.
A munkálatokra előjelző táblák figyelmeztetnek, ugyanakkor a térségben sebességkorlátozásra és megnövekedett menetidőre kell számítani.
A női kézilabda NB I/B legutóbbi játéknapján az érdiek a Pécs otthonában kiélezett hajrában győztek.
Az ünnepi időszak miatt nincs változás a menetrendben. Mutatjuk az utcákat, ahonnan szombaton az ÉTH elviszi a zöldhulladékot.
Úgy tűnik, nem csak üres szlogen a Nincs alku, stop akku! A civil összefogás győzött.
Az Érd Média médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Média Mecenatúra program keretében támogatja.
2018-2026. © Minden jog fenntartva, Érd Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal Média Osztálya

A legjobb felhasználói élmény biztosítása érdekében olyan technológiákat használunk, mint a cookie-k (sütik) az eszközadatok tárolására és/vagy elérésére. Ezen technológiákba való beleegyezése lehetővé teszi számunkra, hogy olyan adatokat dolgozzunk fel, mint például a böngészési szokások vagy az egyedi azonosítók ezen az oldalon. A beleegyezés meg nem adása vagy visszavonása hátrányosan befolyásolhat bizonyos funkciókat és szolgáltatásokat.